درباره پیام ادیب بدانید :

بسمه تعالی

با سلام و عرض ادب

پیام ادیب هستم.

بیزینس کوچ و منتور جذب مشتری
مدرس کوچینگ و موسس آکادمی ادیب.

سال ۷۳ در مقطع  کارشناسی رشته مهندسی کشاورزی فارغ التحصیل شدم.

از سال ۷۷ با علاقه وافر ضمن ورود به حوزه گردشگری و گذراندن دوره‌های تخصصی مهارتی در آژانس هواپیمایی، شروع به فعالیت نمودم.

نهایتاً اقدام به تاسیس دفتر خدمات مسافرتی و جهانگردی دوستداران گردشگری در سال ۸۴ و شرکت سفردوستان سپاهان در سال ۹۳ نمودم
در بیش از دو دهه علاوه بر فعالیت در گردشگری، ۶ حرفه دیگر را تجربه نمودم اعم از: فروش، نمایندگی فروش و خدمات و برای ارتقای شغلی خود در دوره‌های مختلف آموزشی داخلی و بین المللی شرکت کردم.

پیام ادیب بیزینس کوچ و منتور جذب مشتری

در سال ۹۸ تصمیم به تغییر مسیر شغلی خود با هدایت یک کوچ گرفتم.جالب است بدانید کوچ در دهه چهارم از زندگی من تشخیص داد که استعداد من در آموزش است و یک تلنگر بزرگ در زندگی به من زد اینکه:
هیچ وقت برای هیچ کاری دیر نیست!ابتدای سال ۹۸ با هدایت کوچ وارد صنعت آموزش شدم و کارم را با آموزش جذب توریست در فضای آنلاین شروع کردم.
در همان سال برای اینکه بتوانم یک مدرس حرفه‌ای شوم آموزش‌های زیادی دیدم.
عملگرایی و سرعت من در اقدام باعث درخششم در این دوره‌ها شد.

اولین محصول آموزشی خودم را در سال ۹۸ ساختم و در نمایشگاه بین‌المللی تهران فروختم.
۴ جلد کتاب نوشتم و در سال ۹۹ به دلیل شیوع کرونا و تعطیلی صنعت توریسم مسیر آموزشی خودم را تغییر دادم و با هدایت کوچ مدرسه محتوای ادیب را تاسیس کردم و شروع به آموزش تولید محتوا نمودم.

حقیقتاً در ابتدا باور نداشتم که دانش و تخصص من برای دیگران ارزشی داشته باشد!
اما کوچ این باور من را تغییر داد.

اثر جادویی کوچینگ در کار و زندگی من باعث شد اواخر سال ۹۹ به سمت یادگیری کوچینگ و سپس انتخاب آن به عنوان حرفه اصلی خودم بروم.

اولین قرارداد کوچینگ خودم را در اردیبهشت ۱۴۰۰ با یکی از صاحبان کسب و کار در استان مرکزی بستم و این تجربه شیرین من را برای ادامه راه در مسیر کوچینگ و تمرکز بر آن مصمم‌تر کرد.

اجرای صدها ساعت جلسه کوچینگ و مشاوره به من تجربه‌ای داد که باعث شد ۱۸ ماه بعد اقدام به تدوین دوره آموزش کوچینگ با هدف ورود افراد بیشتر به دنیای وسیع و شگفت انگیز کوچینگ نمایم.

اکنون در آکادمی ادیب علاوه بر ارائه خدمات کوچینگ دو دوره آموزشی به نام سوپر کوچ و هایپر کوچ را به عزیزان مشتاق به ورود به کوچینگ ارائه می‌کنم.

توصیه من به شما این است که اگر علاقمند به کوچینگ هستید حتماً وارد این بیزینس شوید که
هم خیرتان به دیگران برسد
هم خودتان از این بازار وسیع بهره‌مند شوید.